تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

حفظ آرمانها و ارزشها شرط بقای انقلاب است

  در حال نمایش 1.jpgسرهنگ پاسدارعلی لشکر بلوکی در نشست خبری هفته دفاع مقدس گفت: مجموعهبسیج و سپاه در راستای گرامیداشت،حفظ ارزشها ، آرمانها و دستاوردهای 8دفاع مقدس برنامه هایی  را در راستای دستاورد های انقلاب اسلامی در دستورکار خود قرار می دهد.

  وی گفت:یکی از شروط بقای انقلاب ها حفظ ارزشها و آرمانهای آن است، افزود:انقلابهایی در تاریخ بودند که از مسیر ارمانها و اندیشه های خود منحرفشدند و به مقصد مورد نظر خود نرسیدند.

  فرمانده ناحیه گنبد کاووس هدف بعدی از برگزاری برنامه های هفته دفاع مقدسرا انسجام بخشی داخلی در مواجه با تهدید های دشمن در حوزه های جنگ نرم،نیمه سخت و سخت عنوان کرد و گفت: انقلاب اسلامی دارای آرمانهایی است کهبه تناسب آن دشمنانی نیز در راستای براندازی آن با تکنیکهای مختلف تلاش
  می کنند تا آن را یا از درون استحاله کنند و یا در حوزه جنگ سخت آسیبی جدی وارد کنند.

  سرهنگ لشکر بلوکی افزود:  به هر میزان که دشمن قوی عمل کرده باشد، سپاه به همراهی بسیج در مواجه با تهدیدات آنان منفعل عمل نکرده و عنان کار رادر دست داشته است و انقلاب پایدار و قوی مسیر خود را طی می کند، دشمن رادر کلان و در متن جامعه باید شکست خورده دانست.

  وی در ادامه با بیان اینکه انقلاب اسلامی آرمانها و مفاهیم خود را به بیرون از مرزها صادر کرده است، افزود: باید تحولات منطقه ای را ناشی ازتحولات خودمان و خط و مشی های انقلابی مقام معظم رهبری دانست که در حوزه جنگ سرد ما شاهد زمینگیر شدن دشمن در کشورهای سوریه و عراق هستیم که این نشان از این دارد که انقلاب از مسیر حرکتی خود متوقف نشده و با ابعادخودش در جای جای منطقه نفود کرده است.

  وی در ادامه تشریح انتخاب شعار "ما آماده ایم" به تبیین آمادگی جامعه درحضور و مشارکت بالای سیاسی اشاره کرد و افزود: به هر میزان که مشارکت سیاسی مردم افزایش پیدا کند، ضریب اقتدار امنیتی ما نیز بیشتر می شود و تاثیر گذاری بیشتری دارد، با مشارکت سیاسی در انتخابات به هر میزان باآمادگی جامع تر و هدف دار حرکت کنیم در راستای تثبیت نظام می تواند، نقشموثری ایفا کند.

  فرمانده سپاه گنبدکاووس در ادامه افزود: با توجه به شعار"اقتصاد مقاومتی و اقدام و عمل "که اقدام و عمل از سوی کسانی اتفاقی می افتد که ارادهانجام به عمل را داشته باشد، "ما آماده ایم" گفتمان واحد عملکردی بین مسئولین و افرادی که در این حوزه باید وظیفه خود را انجام دهند ایجاد می کند.


  این مطلب تا کنون بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ چهار شنبه 31 شهريور 1395 [ گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها : , , , , , , , , , , ,

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز چهار شنبه 26 مهر 1396

 • تعداد وبلاگ :55475
 • تعداد مطالب :158992
 • بازدید امروز :501408
 • بازدید داخلی :42785
 • کاربران حاضر :220
 • رباتهای جستجوگر:389
 • همه حاضرین :609